1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016                  

Drużynowe Mistrzostwa I Ligi 2003

RundaDataDrużynyWynik
130.03.2003Kolejarz Rawicz - Stal Strabag Gorzów32:58
206.04.2003Jasol Rzeszów - Kolejarz Rawicz45:39
313.04.2003Kolejarz Rawicz - Unia Tarnów41:49
421.04.2003Dark Dog Gniezno - Kolejarz Rawicz64:26
527.04.2003Kolejarz Rawicz - TŻ Sipma Lublin39:51
611.05.2003RKM Rybnik - Kolejarz Rawicz58:28
718.05.2003WKM Gwardia Warszawa - Kolejarz Rawicz61:29
825.05.2003Kolejarz Rawicz - WKM Gwardia Warszawa50:40
901.06.2003Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik39:51
1019.06.2003TŻ Sipma Lublin - Kolejarz Rawicz58:32
1106.07.2003Kolejarz Rawicz - Dark Dog Gniezno49:40
1213.07.2003Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz63:27
1320.07.2003Kolejarz Rawicz - Jasol Rzeszów54:36
1427.07.2003Stal Strabag Gorzów - Kolejarz Rawicz55:34

Tabela po rundzie zasadniczej.

DrużynaMPktZRP+/-
1.RKM Rybnik14231112+261
2.Unia Tarnów1419914+147
3.TŻ Sipma Lublin1417815+6
4.Stal Strabag Gorzów1416806-26
5.Dark Dog Gniezno1415716+131
6.Jasol Rzeszów1412608-63
7.Kolejarz Rawicz1463011-210
8.WKM Gwardia Warszawa1442012-246

Po zakończeniu rundy zasadniczej pierwszoligową tabelę podzielono na dwie czwórki: zespoły z miejsc 1-4 w rundzie finałowej rywalizowały o awans do Ekstraligi, drużyny z miejsc 5-8 broniły się przed spadkiem do drugiej ligi. Z rozgrywek wycofał się zespół WKM Gwardia Warszawa.

RundaDataDrużynyWynik
1510.08.2003Kolejarz Rawicz - Jasol Rzeszów43:45
1624.08.2003WKM Gwardia Warszawa - Kolejarz Rawicz0:40
1731.08.2003Dark Dog Gniezno - Kolejarz Rawicz55:35
1807.09.2003Kolejarz Rawicz - Dark Dog Gniezno47:43
1914.09.2003Jasol Rzeszów - Kolejarz Rawicz66:24
2021.09.2003Kolejarz Rawicz - WKM Gwardia Warszawa40:0

Tabela końcowa.

DrużynaMPktZRP+/-
1.RKM Rybnik20321523+311
2.Unia Tarnów20291415+243
3.TŻ Sipma Lublin20199110-64
4.Stal Strabag Gorzów20199110-102
5.Dark Dog Gniezno20231118+207
6.Jasol Rzeszów20221109+81
7.Kolejarz Rawicz20126014-190
8.WKM Gwardia Warszawa2042018-486

Baraż o miejsce w I lidze na sezon 2004

RundaDataDrużynyWynik
 12.10.2003KM Ostrów Wlkp. - Kolejarz Rawicz51:38
 19.10.2003Kolejarz Rawicz - KM Ostrów Wlkp.42:48

Statystyki zawodników w sezonie 2003

Zawodnik M B 1. 2. 3. 4. D U W T Pkt. Bon. Suma Śr./B Śr./M
Wilson Sean524610530000433461.9179.200
Świderski Piotr18993032198513117381811.82810.056
Dym Piotr18952235266411016291711.8009.500
Topinka Tomas631471532000413441.4197.333
Korolew Andrzej1044592080020534571.2955.700
Gafurov Renat15030100106061.2006.000
Mróz Marek144831114144020458531.1043.786
Nowaczyk Marcin1874712232224406810781.0544.333
Kruk Tomasz1035091393010315361.0293.600
Chiński Rafał1139171682140334370.9493.364
Smoter Sebastian512022520106170.5831.400
Myler Dariusz314013820005050.3571.667
Kaźmierczak Robert39002700002020.2220.667
Kędziora Marcin511000720020000.0000.000
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij