1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016                  

Drużynowe Mistrzostwa II Ligi 2004

RundaDataDrużynyWynik
112.04.2004Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz57:32
218.04.2004Kolejarz Rawicz pauzuje
325.04.2004Kolejarz Rawicz - KSŻ Krosno55:34
403.05.2004TŻ Łódź - Kolejarz Rawicz42:47
509.05.2004Kolejarz Rawicz - Polonia Piła51:39
618.05.2004SKA Speedway Lwów - Kolejarz Rawicz52:38
730.05.2004Kolejarz Rawicz pauzuje
806.06.2004Kolejarz Rawicz pauzuje
930.05.2004Kolejarz Rawicz - SKA Speedway Lwów56:34
1027.06.2004Polonia Piła - Kolejarz Rawicz45:45
1104.07.2004Kolejarz Rawicz - TŻ Łódź62:28
1211.07.2004KSŻ Krosno - Kolejarz Rawicz64:25
1318.07.2004Kolejarz Rawicz pauzuje
1425.07.2004Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole47:43

Tabela po rundzie zasadniczej.

DrużynaMPktZRP+/-
1.Kolejarz Opole1018901+256
2.KSŻ Krosno1014703+102
3.Kolejarz Rawicz1013613+20
4.SKA Speedway Lwów108406-85
5.Polonia Piła107316-77
6.TŻ Łódź1000010-216

Runda finałowa I i II ligi

W rundzie finałowej rywalizowały trzy najsłabsze zespoły I ligi po rundzie zasadniczej oraz trzy najlepsze zespoły II ligi po rundzie zasadniczej. Cztery pierwsze miejsca w końcowej tabeli uprawniały do udziału w rozgrywkach I ligi w sezonie 2005. Wszystkim drużynom przystąpujących do rundy finałowej zaliczono pojedynki stoczone między sobą w ramach rozgrywek zasadniczych.

RundaDataDrużynyWynik
108.08.2004Kolejarz Rawicz - Kunter GTŻ Grudziądz42:47
222.08.2004Start Gniezno - Kolejarz Rawicz47:43
329.08.2004Kolejarz Rawicz - KM Intar Ostrów Wlkp.34:55
405.09.2004KM Intar Ostrów Wlkp. - Kolejarz Rawicz63:27
519.09.2004Kolejarz Rawicz - Start Gniezno60:29
626.09.2004Kunter GTŻ Grudziądz - Kolejarz Rawicz66:24

Tabela końcowa rundy finałowej.

DrużynaMPktZRP+/-
1.Kunter GTŻ Grudziądz1018901+161
2.KM Intar Ostrów Wlkp.1017811+156
3.Kolejarz Opole1011514+45
4.KSŻ Krosno106307-44
5.Kolejarz Rawicz106307-116
6.Start Gniezno102109-202

Statystyki zawodników w sezonie 2004

Zawodnik M B 1. 2. 3. 4. D U W T Pkt. Bon. Suma Śr./B Śr./M
Aldén Sebastian317113110010401412.41213.667
Nowaczyk Marcin16823317126617014561511.8419.438
Loman Łukasz167018202136020114111251.7867.813
Kasprowiak Bartosz168023241911021013661421.7758.875
Chiński Rafał1156101316544317211831.4827.545
Łęcki Paweł14617182182212789871.4266.214
Poprawski Tomasz134881114132000606661.3755.077
Płuska Adrian1038485164100335381.0003.800
Kiersztan Łukasz35002300002130.6001.000
Kędziora Marcin35002020102020.4000.667
Ryszka Konrad5180301210206060.3331.200
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij