1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016                  

Drużynowe Mistrzostwa I Ligi 2008

RundaDataDrużynyWynik
106.04.2008KM Intar Lazur Ostrów Wlkp. - Kolejarz Rawicz70:21
213.04.2008Kolejarz Rawicz - GTŻ Grudziądz43:47
320.04.2008RKM Rybnik - Kolejarz Rawicz60:32
401.05.2008Kolejarz Rawicz - PSŻ Milion Team Poznań40:50
504.05.2008Lokomotive Daugavpils - Kolejarz Rawicz60:32
611.05.2008Lotos Gdańsk - Kolejarz Rawicz65:25
701.06.2008Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz41:49
808.06.2008Polonia Bydgoszcz - Kolejarz Rawicz73:17
922.06.2008Kolejarz Rawicz - Lotos Gdańsk37:53
1006.07.2008Kolejarz Rawicz - Lokomotive Daugavpils42:48
1120.07.2008PSŻ Milion Team Poznań - Kolejarz Rawicz66:23
1227.07.2008Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik28:63
1303.08.2008GTŻ Grudziądz - Kolejarz Rawicz51:42
1410.08.2008Kolejarz Rawicz - KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.26:65

Tabela po rundzie zasadniczej.

DrużynaMPktZRP+/-
1.Polonia Bydgoszcz14291103+213
2.Lotos Gdańsk14251013+112
3.KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.14211103+204
4.PSŻ Milion Team Poznań1417617-13
5.RKM Rybnik1417608+38
6.Lokomotive Daugavpils1413608-82
7.GTŻ Grudziądz1412509-101
8.Kolejarz Rawicz1400014-371

Drużyna KM Intar Lazur Ostrów Wlkp. rozpoczynała sezon z -7pkt. meczowymi odjętmi za próbę przekupstwa zawodnika Stali Gorzów w sezonie 2007.

Runda finałowa

RundaDataDrużynyWynik
1524.08.2008RKM Rybnik - Kolejarz Rawicz54:35
1631.08.2008Kolejarz Rawicz - GTŻ Grudziądz41:52
1707.09.2008Kolejarz Rawicz - Lokomotive Daugavpils41:49
1821.09.2008Lokomotive Daugavpils - Kolejarz Rawicz61:29
1928.09.2008Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik48:44
2005.10.2008GTŻ Grudziądz - Kolejarz Rawicz60:30

Tabela końcowa.

DrużynaMPktZRP+/-
1.Polonia Bydgoszcz20421604+298
2.Lotos Gdańsk20331316+145
3.KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.20261307+161
4.PSŻ Milion Team Poznań20218111-88
5.Lokomotive Daugavpils20261109+5
6.RKM Rybnik20249011+72
7.GTŻ Grudziądz20198012-126
8.Kolejarz Rawicz2021019-467

Statystyki zawodników w sezonie 2008

Zawodnik M B 1. 2. 3. 4. D U W T Pkt. Bon. Suma Śr./B Śr./M
Jamroży Ronnie2010230203316210017191801.6869.000
Kolenko Jernej1603300000100101.50010.000
Doyle Jason842712946112545591.4057.375
Knapp Grzegorz199410312918212112181291.3726.789
Lemon Mark21013330000121131.3006.500
Dym Piotr19851120232270209651011.1885.316
Kajzer Marcel199514173021903110661121.1795.895
Nowaczyk Marcin157021727193101719801.0865.333
Gustafsson Henrik13002100002020.6672.000
Tully Andrew311021600115160.5452.000
Vlasov Semen413104601107070.5381.750
Jakobsen Klaus12001100001010.5001.000
Frampton Jordan14010300002020.5002.000
Pudel Erik926018143000101110.4231.222
Ratajszczak Paweł11320132520105050.1560.455
Zieja Andrzej24000310000000.0000.000
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij