1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016                  

Drużynowe Mistrzostwa II Ligi 2014

RundaDataDrużynyWynik
113.04.2014MDM Komputery ŻKS Ostrovia - RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz58:32
221.04.2014RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - KŻ Victoria Piła48:42
304.05.2014Kolejarz Opole - RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz52:38
425.05.2014RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - KSM Krosno39:51
501.06.2014Speedway Wanda INSTAL Kraków - RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz62:28
615.06.2014RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - Speedway Wanda INSTAL Kraków44:46
729.06.2014KSM Krosno - RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz51:39
803.08.2014RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - Kolejarz Opole58:32
910.08.2014KŻ Victoria Piła - RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz54:35
1024.08.2014RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - MDM Komputery ŻKS Ostrovia38:51

Tabela po rundzie zasadniczej

DrużynaMPktZRPBon+/-
1.MDM Komputery ŻKS Ostrovia10239015+142
2.Speedway Wanda INSTAL Kraków10187034+85
3.KSM Krosno10166133+72
4.KŻ Victoria Piła10114152-27
5.RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz1052082-100
6.Kolejarz Opole1021090-172

Po zakończeniu rundy zasadniczej drużyny z miejsc 1 do 4 brały udział w rundzie finałowej rozgrywanej systemem pucharowym.

Statystyki zawodników w sezonie 2014

Zawodnik M B 1. 2. 3. 4. D U W T Pkt. Bon. Suma Śr./B Śr./M
Krčmář Eduard8421814440020860862.04810.750
Lisiecki Wojciech8386141440000609691.8168.625
Andersson Eric31222710000173201.6676.667
Fisher Ryan52539831001353381.5207.600
Łopaczewski Michał628451331020357421.5007.000
Kajzer Marcel836741543030445491.3616.125
Kaczmarek Łukasz83148954010374411.3235.125
Niedźwiedź Sebastian1038591191201445491.2894.900
Thomsen Tobias21121431000121131.1826.500
Melniczuk Stanislav28121200208191.1254.500
Przedpełski Łukasz41713740020161171.0004.250
Riedel Marcin28102400105160.7503.000
Rosén Anton14002000002020.5002.000
Bojarski Łukasz25002300002020.4001.000
Deddens Rene13001200001010.3331.000
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij