1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
2016                  

Drużynowe Mistrzostwa II Ligi 2015

RundaDataDrużynyWynik
117.05.2015Kolejarz Intermarche Rawicz - GKŻ Wybrzeże Gdańsk41:45
226.04.2015Polonia Piła - Kolejarz Intermarche Rawicz60:30
310.05.2015Kolejarz Intermarche Rawicz pauzuje
431.05.2015Kolejarz Intermarche Rawicz - KMŻ Motor Lublin38:51
504.06.2015KSM Krosno - Kolejarz Intermarche Rawicz55:35
614.06.2015GKŻ Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Intermarche Rawicz60:30
728.06.2015Kolejarz Intermarche Rawicz - Polonia Piła31:59
826.07.2015Kolejarz Intermarche Rawicz pauzuje
909.08.2015KMŻ Motor Lublin - Kolejarz Intermarche Rawicz51:39
1023.08.2015Kolejarz Intermarche Rawicz - KSM Krosno46:43

Tabela po rundzie zasadniczej

DrużynaMPktZRPBon+/-
1.GKŻ Wybrzeże Gdańsk8145034+73
2.Polonia Piła8135033+78
3.KMŻ Motor Lublin8135122-6
4.KSM Krosno883141-11
5.Kolejarz Intermarche Rawicz821070-134

Po zakończeniu rundy zasadniczej drużyny z miejsc 1 do 4 brały udział w rundzie finałowej rozgrywanej systemem pucharowym.

Statystyki zawodników w sezonie 2015

Zawodnik M B 1. 2. 3. 4. D U W T Pkt. Bon. Suma Śr./B Śr./M
Thomsen Anders736179620011752772.13911.000
Chmiel Robert41843711011252271.5006.750
Fisher Ryan52528931110316371.4807.400
Staszewski Mariusz418231111000232251.3896.250
Kajzer Marcel31622912000193221.3757.333
Schultz Matthias21012430000112131.3006.500
Holub Zdeněk41818430110230231.2785.750
Łopaczewski Michał732191550020364401.2505.714
Lisiecki Wojciech52115680010194231.0954.600
Kostro Tadeusz13011100003031.0003.000
Kaczmarek Łukasz3131225300091100.7693.333
Burzyński Mateusz72113690020150150.7142.143
Riedel Marcin26001220101010.1670.500
Bellego David14000300100000.0000.000
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij